Forside Søg Sitemap English
Vækstcenteret

LOGI

I forbindelse med kursus på Vækstcenteret skal du selv sørge for logi. Du kan leje dig ind hos en af de herboende med tilknytning til Vækstcenteret – eller hos lokale. Alle steder er der adgang til tekøkken og bad, og alle steder ligger under 15 minutters gang til Centeret.

Hvis ikke andet er aftalt, husk at medbrige sengelinned og håndklæde.

Man kan i øvrigt kontakte kontoret og forhøre sig om der er andre muligheder.
Tlf +45 7577 1617 eller kontoret@vaekstcenteret.dk





hos herboende

Charlotte Krabbe Søe, Solbakkevej 5, charlottesoe@youmail.dk tlf. 7577 1572/27127575
Conny Hansen, Solbakkevej 10, tlf. 7577 0737/2447 3773
Kripa Lene Henriksen, Strøget 7 B, 1.sal, 8766 Nørre Snede. lene@kripa.dk Tlf. 26 14 21 92,
Eva Hildebrand/James Hammink, Lindbjerg Alle 24, ebhildebrand@gmail.com tlf. 2671 1825
Iben Iversen/Mads Jakob Hagen, Ege Alle 75, egealle75@gmail.com, tlf. 6169 2334 / 2519 2408
John Andersen, Elme Alle 14, john@andersen.mail.dk tlf. 3057 9019
Lille hus ved marken, Lindbjerg Alle 26, lillehus26@yahoo.com
Marianne Dreyer, Elmealle 32, mariannedreyer@mail.dk tlf. 7577 0275/2578 0275>
Maria Rose og Søren Munk, Elme alle 126,
bolig@eym.dk eller 61441828.
Neel Fasting, Solbakkevej 6, neelfasting@gmail.com;
Ove Jensen, Lindbjerg Alle 26, ojkamel15@gmail.com tlf. 2086 8844
Rikke Siggaard/Torben Hansen, Lindbjerg Alle 14, risiggaard@gmail.com , 40245484 / 61330640
Therese & Kian Falck, Solbakkevej 14,kianfalck@icloud.com
Ulla Salicath, Kirkeskovvej 24, ullasalicath@mail.dk


HOS LOKALE

Bed & Breakfast, www.skovdalenbnb.dk, Skovdalen 3, jacob_hertz@hotmail.com tlf: 60 65 22 40
Benny Christensen, Ege Alle 116, tlf. 4056 2700
Bente og Orla Pedersen, Lindbjerg Alle 13, tlf. 2234 4882
Britta Lund,Horsensvej 34, 8766 Nørre Snedehimmelstroeg@energimail.dk tlf 26114490
Henriette Due, Kildebakken 7, henriette.due65@gmail.com tlf. 26799906
Karen Madsen, Skovbakken 6, tlf. 7577 0340
Nørre Snede Bed and Breakfast, familien Vingtoft, Skovdalen 5, tlf. 2175 2414, www.noerresnedebnb.dk noerresnedebnb@gmail.com
Peter Karbo, Grønnegade 15. tlf. 72 55 47 53, https://www.airbnb.dk/rooms/17112082 og https://www.airbnb.dk/rooms/18262768
Poul Højvang, Ege alle 21, tlf. 2395 9850
Sofus Møller, Bellisvej 91, 5150 9101

HERUDOVER KAN VI HENVISE TIL:
Bed & Breakfast (10 km fra Centeret) www.tyklundgaard.dk tlf. 3086 6878
Bjørnskovhuset (ca. 5 km fra Centeret) www.bjoernskovhuset.com
Danakilde, Rørbækvej 13, 7323 Give, www.danakilde.dk tlf. 2259 2412
Hærvejens Bondegårdsferie (4 km fra Centeret) Nørhovedvej 16, tlf. 7577 1025
Hotel Velling Koller (10 km fra Centeret), tlf. 7575 6204
Nørre Snede Kro www.nr-snedekro.dk tlf. 7577 0001
BnB (ca 8 km fra centeret) Inge Østergaard, Hvillumvej 5, Eistrupholm. tlf: 22431507
Gyvelborg (ca 5 km fra centeret) Frisbækvej 14, www.gyvelborg.dk tlf. 21420864


Søg Sitemap English
Rørbækvej 10, DK-8766 Nørre Snede     Tlf +45 7577 1617     kontoret@vaekstcenteret.dk